Usługi Geodezyjne

Profesjonalne usługi geodezyjne dostosowane do potrzeb Klienta

Podziały nieruchomości, wyznaczanie granic nieruchomości oraz szczegółowe tworzenie map do celów projektowych to działania, które wymagają skorzystania z usług geodezyjnych. Geodeta jest osobą, która cechuje się niezwykłą precyzją i w swojej pracy korzysta z najlepszego sprzętu, dzięki któremu jest w stanie świadczyć profesjonalne usługi geodezyjne. Głogów oraz inne miasta Dolnego Śląska mogą skorzystać z oferty Geo-Lider – fachowców z odpowiednim przygotowaniem zawodowym, wiedzą oraz doświadczeniem. Nasze usługi świadczymy na terenie powiatów głogowskiego i polkowickiegoDoświadczony geodeta z województwa dolnośląskiego

Nowoczesny sprzęt pomiarowy, doświadczenie oraz mobilność, to czynniki wpływające na jakość usług, które oferuje geodeta. Polkowice i miejscowości pobliskich powiatów zapraszamy do skorzystania z oferty Geo-Lider, lidera branży geodezyjnej w województwie dolnośląskim. Zapewniamy wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem i potwierdzoną nadaniem przez Głównego Geodetę Kraju uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych (realizacyjnych i inwentaryzacyjnych) oraz rozgraniczania i podziałów nieruchomości i sporządzania dokumentacji do celów prawnych. Dzięki naszym uprawnieniom jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe usługi geodezyjne, z dojazdem do dowolnego miejsca znajdującego się w powiecie głogowskim, polkowickim oraz powiatach ościennych.Usługi geodezyjne – pełna oferta

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, instytucji oraz Klientów indywidualnych, kierując się zawsze dobrem i interesem Klienta. Zapewniamy fachowe i terminowe usługi geodezyjne:


 • Podziały nieruchomości – zajmujemy się wydzielaniem części nieruchomości, zwykle w celu ustanowienia nowego właściciela danej działki.
 • Rozgraniczenia nieruchomości oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych – rozgraniczamy nieruchomości i sporządzamy dokumentację, jeśli wcześniej nie istniały znaki graniczne, które można by wznowić.
 • Mapy do celów projektowych – wykonujemy opracowania kartograficzne powstałe na podstawie aktualnej mapy zasadniczej, które są niezbędne do zrealizowania projektu budowlanego. W treści mapy znajdują się: opracowane geodezyjnie linie rozgraniczające tereny o różnym przeznaczeniu, usytuowanie zieleni wysokiej oraz usytuowanie innych obiektów.
 • Wytyczenia obiektów budowlanych oraz sieci uzbrojenia terenu – zajmujemy się wytyczaniem obiektów budowlanych, co wiąże się z koniecznością dokonania zmian w Ewidencji Gruntów i Budynków, oraz tyczeniem sieci uzbrojenia terenu polegającym na wyznaczeniu w terenie przebiegu sieci wodociągowych, telekomunikacyjnych, kanalizacyjnych, gazowych oraz energetycznych.
 • Inwentaryzacje powykonawcze obiektów budowlanych oraz sieci uzbrojenia terenu – fachowo przeprowadzamy powykonawcze inwentaryzacje i sporządzamy dokumenty poświadczające o ujawnieniu nowo powstałych obiektów w Państwowym Zasobie Geodezyjnym i Kartograficznym. Wystawiona dokumentacja jest również podstawą do starania się o pozwolenie na użytkowanie nieruchomości.
 • Pomiary objętości mas ziemi, hałd, wykopów – profesjonalnie i sprawnie wykonujemy pomiary objętości mas ziemnych.
 • Pomiary wysokości punktów niedostępnych – wykonujemy precyzyjne pomiary wysokości punktów, których nie można zmierzyć przy użyciu klasycznych metod z uwagi na przeszkody terenowe, wysokie drzewa, maszyny budowlane itp.
 • Pomiary kontroli zasiewów – przy użyciu specjalistycznego sprzętu wykonujemy pomiary kontroli zasiewów – oferta skierowana do rolników starających się o dopłaty unijne.
 • Inne prace geodezyjne i kartograficzne dostosowane do potrzeb Klienta – jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie poszukiwanych usług geodezyjnych, prosimy o kontakt.


Dlaczego my?

Oprócz bogatego doświadczenia i szerokiej oferty możemy zaoferować Państwu realizację nawet najbardziej nietypowych prac, których nie podjął się inny geodeta. Głogów, Polkowice i miejscowości znajdujące się w okolicznych powiatach to tereny naszego działania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, niezależnie od tego, czy prowadzi przedsiębiorstwo, czy jest Klientem, który nie ma własnego biznesu. Wyróżnia nas zaangażowanie w powierzone obowiązki, wiedza zdobywana na przestrzeni lat, ciągłe dokształcanie się i szacunek wobec Klienta, który obdarzył nas zaufaniem. Cennik usług uzależniamy od specyfikacji wykonywanych prac, podkreślając, że istnieje możliwość negocjacji cen i oferta rabatowa dla stałych Klientów Geo-Lider.

baner
 • Usługi Geodezyjne "GEO-LIDER"
 • ul. Łokietka 6/12
 • 67–200
 • Głogów
 • +48 721 178 970
 • info@geolider.pl
 • logo
Preloader